2014.

Општинско такмичење „ Шта знаш о саобраћају “ одржано је 12.04.2014.год у ОШ „Херој Света Младеновић“ у Сараорцима уз учешће 13 школа и 108 такмичара. Наша школа је на такмичењу учествовала са екипом „Б“  и „Ц“. Остварили смо запажене резултате како у екипном пласману тако и у појединачном.

Екипа „Б“   је заузела ДРУГО место  у конкуренцији од 11 школа. Екипни резултат је постигнут континуираним радом на часовима Саобраћајне секције ученика петог разреда наше школе.

Екипа „Ц“   је заузела ТРЕЋЕ  место  у конкуренцији од 13 школа. Наши такмичари овог узраста први пут су учествовали на овом такмичењу када су били трећи разред,  тј. школске 2008/09.год и том приликом су Јована Младеновић  и Никола Петровић били први у својим категоријама.

Екипно Школа је заузела пето место, али је прва од школа учесника које у свом саставу нису имале екипу „А“.

Резултати у појединачној конкуренцији су следећи:

Екипа „Б“   – дечаци

Стефан Даксеровић ПРВО МЕСТО

Екипа „Ц“  девојчице

Јована Младеновић  – ТРЕЋЕ  МЕСТО

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ одржано је у истој школи 11.05.2014.год и наш ученик Стефан Даксеровић је освојио ТРЕЋЕ  МЕСТО