Научно технолошки парк Београд, 27.4.2017.

Државни секретар у Министарству трговине, туризма и телекомуникација Татјана Матић, поручила је ученицама основних школа које су учествовале у обележавању Дана девојака у информационо комуникационим технологијама, да искористе нове технологије како би биле успешне у својим будућим каријерама.

Гошће Министарства на манифестацији у Научно-технолошком биле су ученице основних школа из Шапца, Уба, Зрењанина, Смедерева и Пожаревца, којима су се обратиле и помоћник министра за електронске комуникације и професор Електротехничког факултета Ирини Рељин, директорка Научно-технолошког парка Београд Гордана Даниловић Грковић, као и представнице успешних технолошких компанија Nordeus, Eipix, Ericcson и Microsoft.